2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis

Gabrielės gimtadienis

Ketvirtadienį, liepos 19-ą, šventėm mūsų draugės gimtadienį ir buvom pakviesti į gamtininkų stotį (gimtadienis dar tik bus, bet šventėm anksčiau, nes atostogos).
Gabija su dovana ir gėlyte nuėjo pasveikint draugės, o aš Augustei prisakiau bent jau ranką paspaust, kad neturi ką įteikt, ir taip pasveikint draugę. Tai ji nuėjo ir sako, man liepė ranką tau su gimtadieniu paspaust :), o po to atsisuko į mane ir sušuko: "Paspaudžiau" :)
Gamtininkų stotį kai kurie vadina mini zoo-sodu. Gyvūnų ten nedaug, yra tokių, kurie sužeisti ir ilsisi, gydosi. Matėm kranklį, didelis juodas paukštis, sako jį galima išmokyti garsų net lengviau nei papūgas. Matėm jūrinį erelį, įspūdingas paukštis - didelis snapas, stiprūs sparnai, aštrūs nagai... Vaikščiojo povai, fazanas (man priminė kažkada valgytus saldainius). Matėm žąsų pulkelį, kuris puolė gagenti, bet taip skardžiai ir įkyriai, turbūt savo mažylius saugojo. ožiukai visus sužavėjo, per tvoros plyšius iškišę galvas, prašė valgyti. Tik anksti gyvūnus uždaro, jau apie ketvirtą buvo suvaromi į savo gardus.
Einam apžiūrėt gyvūnėlių

Du ožiukai, vienas tikras, kitas retkarčiais į tokį pavirstantis

Arklys noriai pozavo su Augustyte

Žąsinas rėksnys :)

Gabija su povu (šėrė pienėm)

Bandėm su kalakutu susišnekėt, deja, nesėkmingai...
Pozuojam prie Lamos (matote ją?)

Kokie atsikišę dantys...

Mažasis gyventojas - poni (tik pamiršau, kiek jam laiko)

o čia poni mama, liux, galima buvo ir paglostyti :)

Apžiūrėjom visus gyvūnus, vieni greičiau, kiti lėčiau aplėkė. O Augustė nebūtų Augustė, jei nepaklaustų - kada gi eisim valgyti? aš valgyti noriu, kiek galima.... Spėkit, kas pirmas prie sumuštinių :)


Valgė visi... Skanu buvo, nors per barzdą ir varvėjo, burnoj visko turėjom :)
Sugalvojo norą ir užpūtė žvakutes...
Antram aukšte dar buvo papūga Žakas, Gabija su ja daug bendravo.
Linksmas gimtadienis, vaikai  patenkinti, teveliai taip pat :).Komentarų nėra:

Rašyti komentarą